Presunúť na hlavný obsah

Naša sila je v profesionáloch, skúsenostiach a správnom odhade. Dobrá stavba je základom, preto spolupracujeme s osvedčenými dodávateľmi. Originálne riešenia exteriéru i interiéru sú pre nás výzvou. Sme špecialistami na sklenené priečky a deliace prvky, zástupcom exkluzívnych značiek nábytku i dizajnových doplnkov.

Projektovanie a inžiniering

Komplexným prístupom vyriešime za vás všetko - od projektovej prípravy až po kolaudačné rozhodnutie. Zladíme tvorbu projektu s vydaním povolení a plánovaním stavby.

Stavebná činnosť a manažment

Sme aj stavebná firma, ktorá používa len kvalitné materiály a vie, čo je precízna robota. Dobrá stavba je základom pre všetko ostatné, preto spolupracujeme s osvedčenými dodávateľmi.

Návrh, vizualizácie, funkčné vzorky

Podľa vašich preferencií a predstáv navrhneme interiér tak, že bude vždy estetický a nadčasový. Náš tím dizajnérov s vami vyberie vhodné materiály a spoločne vytvoríme jedinečný, vkusný priestor.

Riešenia interiéru

Nielen navrhneme, ale aj zariadime váš interiér do najmenších detailov. Odporučíme vám vkusné vnútorné riešenia, stavebné úpravy i zariadenie. Originalita každého interiéru je pre nás alfou aj omegou.