Presunúť na hlavný obsah

Ako pracujeme

Sme hrdí na naše stavby - vždy robíme 100%-nú prácu!

Klientom poskytujeme individuálny a kompletný servis, prípravu projektu i jeho realizáciu, architektonickú štúdiu a riešenia, ktoré doplníme vizualizáciou. Pripravíme projektovú dokumentáciu a ocenenie jednotlivých častí, aby sme mohli podpísať zmluvu o dielo. Výstavba a kolaudácia sa zakladá na našej precíznej organizácii a dlhoročných skúsenostiach s dodávateľmi, technológiami a legislatívnymi znalosťami.

O projekte vieme všetko, preto ho dobre urobíme i servisujeme.

 1. Predstavenie spoločnosti

  Najväčšou hodnotou spoločnosti STAVEA – INTERIÉR sú jej ľudia. Vďaka ich skúsenostiam vieme dodať výnimočnú kvalitu. Rozsahom služieb patríme medzi špičku v odbore. Presvedčte sa na našom portfóliu projektov.

 2. Príprava projektu

  Vy nám predstavíte zámer, my vám pripravíme projekt.Hľadáme súlad medzi víziami klienta a realitou riešenia. Používame typizované i atypické riešenia. Výsledkom je komplexná projektová dokumentácia a optimálne riešenia.

 3. Architektonická štúdia a vizualizácia

  Navrhneme vám zásadné technické riešenia a prvky. Pripravíme finančný odhad celého riešenia. A vytvoríme fotorealistickú vizualizáciu, čiže takmer skutočný pohľad v rôznych svetelných podmienkach.

 4. Návrh projektovej dokumentácie

  Sme profesionáli, pracujeme podľa vašich potrieb a želaní.Zabezpečíme vám komplexnú technickú prípravu, ale aj ozvučenie, osvetlenie, inteligentnú inštaláciu...

 5. Prezentácia projektu zákazníkovi

  My vám dáme dostatok informácií, ale o všetkom rozhodujete vy. Pri prezentácii projektu predstavíme zásadné technické riešenia, reálne materiály, povrchy i vzorkovanie.

 6. Príprava a ocenenie projektu

  O cenách hovoríme vopred, navrhneme vám finančné varianty. Spoločne nájdeme optimálne riešenia vašich potrieb a dodržania rozpočtu. Finančný i časový rámec je pre nás rozhodujúci.

 7. Podpis zmluvy

  Spoločnou dohodou začíname meniť vaše želania na realitu. Súčasťou zmluvy je časový a finančný harmonogram a odsúhlasená dokumentácia.

 8. Realizácia

  Je vyvrcholením serióznej prípravy a podrobných podkladov. Zásadné prevádzkové zmeny a nové možnosti s vami konzultujeme. Technológie a riešenia otestujeme.

 9. Kolaudácia

  Odovzdáme vám projekt s kompletnou projektovou dokumentáciou skutočného zhotovenia, potvrdeniami, revíziami a certifikátmi. Na dodané služby vždy poskytujeme záruku.

 10. Servis

  O väčšinu projektov sa staráme aj po skončení záručnej doby. Na nás sa môžete naďalej stopercentne spoľahnúť.