Presunúť na hlavný obsah

O nás

STAVEA-INTERIÉR poskytuje kompletné služby, pretože má rozsiahle skúsenosti v zahraničí a na Slovensku. Od stavby nevšedných rodinných domov, exkluzívnych apartmánov, ale aj obchodných a kancelárskych priestorov, cez elegantné stavby ako sídla lukratívnych spoločností.

Kto sme

STAVEA-INTERIÉR je zodpovedná spoločnosť – pre STAVEA-INTERIÉR sú výnimočné riešenia štandardom.

Naším zámerom je dať toľko informácií, možností, návrhov a kvalitnej práce klientovi, koľko potrebuje k úplnej spokojnosti. Preto sme dohodou spoločníkov s odbornými znalosťami a viacročnými skúsenosťami založili v roku 2003 STAVEA-INTERIER.

Zabezpečíme výstavbu, riešenie interiérov, technické i technologické vybavenie budov a kontrolujeme procesy. Zadania na projekty sú technicky náročné, väčšinou exkluzívne a jedinečné. Tieto výzvy nás posúvajú k lepšiemu výkonu, účelnej kreativite a dokonalej organizácii.

Čo robíme

Poskytujeme klientom individuálny a dokonalý servis pri príprave, projektovaní, k tomu inžiniering, realizáciu samotnej stavby, ale aj návrhy a vizualizácie riešenia interiéru, až po jeho tvorbu. Ponúkame všetky administratívne služby pri získavaní potrebných povolení, potvrdení, certifikátov i testov.

Sme znalcami v kombinovaní kvalitných materiálov a partnerom prvotriednych svetových výrobcov nábytku a doplnkov. Špecializujeme sa na atypické riešenia a deliace priečky z rôznych materiálov, najmä skla.

Filozofia

Máme radi krásne i funkčné, technicky precízne projekty, neštandardné riešenia. Práve tie sú pre nás výzvou.

Individuálne želania
Odborná diskusia
Projekty na kľúč
Bytové i nebytové priestory
Generálny dodávateľ
Finančný kontroling
Fotorealistické vizualizácie
Dôraz na detail

Certifikáty

Naša spoločnosť je držiteľom certifikátov manažérstva kvality EN ISO 9001:2015, enviromanažmentu EN ISO 14001:2015 a certifikátu bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci BS OHSAS 18001:2007. Okrem toho naši dodávatelia garantujú kvalitu svojich výrobkov a služieb vysoko hodnotenými medzinárodnými certifikátmi a osvedčeniami. Dodržiavame všetky možnosti ochrany osobných údajov pri ich spracovaní v rámci nariadenia GDPR.